Kadra

IZABELA BADUREK : INSTRUKTOR

Zawodniczka UFC, Rekord MMA 6-3 ,Judo - Brązowy, pasBJJ - Niebieski pas ,Kudo - Brązowy pas

ŁUKASZ DOMAŃSKI : INSTRUKTOR

Wieloletni reprezentant klubu AZS-AWF Poznań w skokach na ścieźce. Wielokrotny medalista mistrzostw Polski w akrobatyce sportowej, skokach na trampolinie i ścieżce. Pracował jako artysta w niemieckim cyrku FLIC-FLAC. Prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą ze skoków do wody oraz prowqdzi zajęcia z akrobatyki.

ARTUR DZIDO : TRENER

Artur jest doświadczonym padmanem i trenerem sportów walki.
Trenował w Tajlandii pod okiem naszym i Trenera Gae w Sasiprapa Gym.
Doświadczenia nabierał w takich klubach jak Ankos MMA czy Shark Top Team.
Utytulowany zawodnik posiadający medale w boksie i kickboxingu. Na swoim koncie ma wieloletnie doświadczenie trenerskie, które cały czasz stara się wzbogacać.

SZYMON GALAS : TRENER

Doktorant nauk o kulturze fizycznej poznańskiej AWF, w której pisze dysertację pt. „Motoryczne, somatyczne i wolnoczasowe uwarunkowania sprawności specjalnej młodych tenisistów stołowych”. Właściciel Wielkopolskiej Akademii Rozwoju Tenisa Stołowego oraz koordynator sekcji tenisa stołowego w Parku Rekreacyjno-Sportowym fairPlayce w Poznaniu.
Specjalność: *Trener II klasy tenisa stołowego*Instruktor tenisa stołowego dźwiękowego*Sędzia okręgowy klasy D w tenisie stołowym*Absolwent podyplomowego studium z przygotowania pedagogicznego.
Akademicki Mistrz i Wicemistrz Polski UWF, Wielokrotny Akademicki Mistrz Wielkopolski*Przez wiele lat zawodnik na szczeblu III i IV ligi ogólnopolskiej tenisa stołowego.

RAFAŁ GÓRKA : TRENER

Jako kulturysta osiągnął kilka sukcesów. Reprezentował Polskę 2 razy na Mistrzostwach Świata Juniorów w Portugalii i Teneryfie gdzie został dwukrotnie vice-mistrzem świata federacji IFBB. Był również dwukrotnym Mistrzem Polski Juniorów. Reprezentował też Polskę jako senior w Moskwie oraz miał na koncie sporo wygranych w pucharach rozgrywanych w naszym kraju. Został odznaczony srebrną odznaką PZKFiTS za wybitne osiągnięcia sportowe oraz odznaką TKKF za zasługi w sporcie.
Do największych sukcesów Rafała w Boksie Tajskim i Kick-Boxingu można zaliczyć zwycięską walkę na legendarnym Stadionie Lumpinee w Bangkoku w Tajlandii, pas Zawodowego Mistrza Europy w formule K1 oraz pas mistrza Anglii Południowej federacji ISKA. Walczył dla największych organizacji kickboxingowych na świecie jakimi są K-1 World GP , Enfusion , Superfight Series i wielu innych. Wygrywał na Wembley i innych wielkich arenach.

DELFINA GROMNICKA : INSTRUKTOR

Była zawodniczka dyscypliny ujeżdżenia, obecnie tłumacz klinik ujeżdżeniowych.
Miłośniczka spacerów konnych, naturalnych metod pracy z końmi oraz working equitation.
Facylitator aktywności, edukacji i terapii w asyście zwierząt.
Psycholog pracujący w nurcie Psychologii Pozytywnej i Uważności (ang. Mindfulness)
Hipoterapeuta Polskiego Towarzystwa Hipoterapeutycznego specjalizujący się w terapii osób ze spektrum autyzmu.

DOMINIKA JAMORSKA : INSTRUKTOR

Związana z jeździectwem od najmłodszych lat. Czynna zawodniczka dyscypliny skokow, od 2016 roku szkoląca się również w kierunku ujeżdżenia. Zarówno w skokach jak i ujeżdżeniu szkoli się u najlepszych. Na pierwszym miejscu stawia na dobra relacje z końmi. W codziennym treningu zwraca uwagę na precyzję, jakość i subtelne przekazywanie informacji. Posiada instruktora sportu, rekreacji ruchowej oraz hipoterapii.

PAWEŁ JÓZEFOWICZ : TRENER

Członek Kadry Narodowej K-1
Brązowy Medalista Pucharu Świata K-1 2018
Wielokrotny medalista Mistrzostw i Pucharów Polski K-1, Low-kick
5 walk zawodowych
Kilku letni instruktor kickboxingu
Aktualnie instruktor kickboxingu w Fighter Wrocław i Fitness World.

ANNA KĘPA-DRWAL : INSTRUKTOR

Instruktor Rekreacji Ruchowej ze spec. jazda konna, Instruktor Sportu , Instruktor Szkolenia podstawowego PZJ, sędzie III klasy (skoki przez przeszkody, ujeżdżenie). Jestem czynną zawodniczką w dyscyplinie ujeżdżenia na poziomie C klasy. Posiadam III klasę sportową. Pasjonat koni i jeździectwa od 25 lat. Wraz z mężem prowadzimy stadninę koni, gdzie prowadzę treningi na każdym poziomie zaawansowania.

BARTOSZ KLECHA : INSTRUKTOR

Absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego w Rzeszowie, pedagog oraz technik masażysta, zawodnik paru klubów 2 ligi w piłce siatkowej, nauczyciel W-F. Prowadzący od paru lat zajęca z młodzieżą - głównie sporty zespołowe. Od dwóch lat związany z fizjoterapią, kwalifikowany masażysta.

JOANNA KNIEĆ : INSTRUKTOR

Związana z jeździectwem od ponad 20 lat. Osiągnęła stopień Trenera II klasy , Instruktora sportu, Instruktora rekreacji oraz Hipoterapeuty. Jest sędzia skoków PZJ. Swoje kwalifikacje rozszerzyła o stretching i masaż koni. Tajniki jeździectwa zagłębia w Polsce i za granicą trenując m.in. z Jarosławem Wierzchowskim, Anną Bienias, Elain Butler, Goncalo Linhas , Antonem Clavadetscherem czy Rudigerem Wassibauerem. Jest organizatorem szkoleń jeździeckich na terenie Polski.

RAFAŁ KOSZYK : INSTRUKTOR

Trener Lekkoatletyki.
Reprezentant Polski w Skeletonie,
uczestnik Mistrzostw Świata Seniorów i Mistrzostw Świata Juniorów w Bobslejach i Skeletonie.
Lekkoatleta specjalizujący się w biegu sprinterskim na 100m.
Młodzieżowy Mistrz Polski i brązowy medalista Mistrzostw Polski Seniorów w lekkiej atletyce,
multimedalista Akademickich Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce

JACEK KOWALSKI : INSTRUKTOR

Sportem siłowo-sylwetkowym zajmuje się już 4lata co wiąże się z dużą wiedzą i zaangażowaniem.Jest to pasja z której czerpie przyjemność i wkłada w nią dużo serca i poświęcenia.Z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą na temat treningów i suplementów. Ukończone kursy :
Trener personalny
Instruktor kulturystyki
Wciąż nabywa nowe doświadczenia które pozwala mu stawać się coraz lepszym w tym co robi i dodatkowo przekazać tą wiedzę kursantom w Siedlcach.

MONIKA KURTYS : INSTRUKTOR

Monika Kurtys jestem instruktor rekreacji ruchowej oraz sportu ze specjalizacja jazda konna oraz hipoterapia. Posiadam licencje szkoleniowca PZJ (instruktor szkolenia podstawowego) oraz III klasę sportową.

PAULINA LACEK : FIZJOTERAPEUTKA

Fizjoterapeuta, instruktor masażu Shantala. Wieloletni wykładowca przedmiotów z zakresu anatomii, patofizjologii, masażu, fizjoterapii. Pracuje m.in. z kobietami w ciąży i po porodzie.

KAMIL LASZCZKOWSKI : INSTRUKTOR

Instruktor akrobatyki sportowej w Białymstoku, oprócz akrobatyki ma dośwadczenie w różnych dziedzinach sportu takich jak: kalistenika, sztuki walki, kulturystyka, snowboard i nurkowanie. Zajmuję się również masażem relaksacyjnym i squashem.

KAROL LIBERADZKI : INSTRUKTOR

Od dziecka jest zapalonym sportowcem. Od 4 lat związany jest z kulturystyką i street workout. Brał udział w Seminarium Streetworkout w Łodzi 2014, a także w wielu eventach i pokazach streetworkout. Był instruktorem sportu i wychowawcą na obozie szkolenia poligonowego dla młodzieży w Świętoszowie. Sam również ukończył szkolenie poligonowe. Ponad to aktualnie jest w trakcie studium dietetycznego.

BARBARA ŁASTAWIECKA : INSTRUKTOR

Dogoterapeuta, treser psów od 9 lat prowadzi hodowle psów rasowych. Otworzyla również Ośrodek Hipoterapii i Rekreacji Konnej Ranczo - jestem Instruktorem Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Jazda konna i Hipoterapia, Instruktor Sportu oraz Alpakoterapii

NIKOL MAKULIK : INSTRUKTOR

Zawodniczka konkurencji skoki przez przeszkody. Posiadaczka I klasy sportowej. Członkini Kadry Narodowej Młodych Jeźdźców w konkurencji skoki przez przeszkody w latach 2013-2015. Doświadczenie w konkursach do klasy 155cm. Uczestniczka Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Polski. Wiele wygranych konkursów na zawodach rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Czynna instruktorka sportu oraz hipoterapii. Prowadząca własną stajnie KJ Aqua Brax Szymocice.

CEZARY MISZCZAK : INSTRUKTOR

Technik weterynarii, inżynier na kierunku bioinżynieria zwierząt. Uczestniczka wielu szkoleń o tematyce jeździeckiej m.in. kurs dopasowywania siodeł, pierwsza pomoc weterynaryjna u koni, pierwsza pomoc przedmedyczna. Czynna zawodniczka w dyscyplinach skoków przez przeszkody oraz ujeżdżenia. Organizator licznych kursów, obozów jeździeckich, instruktor sportu oraz hipoterapii. W swojej pracy kieruje się budowaniem odpowiednich podstaw jeździeckich, prawidłowym używaniem pomocy, doskonaleniem dosiadu, zwraca uwagę na biomechanikę koni i ich komfort podczas pracy. Od 3 lat menadżer krakowskiej stadniny koni (Rajskie Rancho), twórca jednej z pierwszych w Polsce jeździeckich Akademii Sportu - autorski program szkoleniowy.

FABIOLA REDZIMSKA : INSTRUKTOR

Instruktor Rekreacji i Sportu oraz Hipoterapii , Trener klasy II i I w Jeździectwie, instruktor PZJ.

KATARZYNA RYGIEL : INSTRUKTOR

Katarzyna Rygiel pasjonat jeździectwa od 20 lat. Czynny Instruktor Rekreacji Ruchowej i Sportu Jazda Konna i Hipoterapii. Założyciel i główny prowadzący Stajni Podkówka w Kalsku.

JAKUB SZOPA : INSTRUKTOR

Pasjonat sportu , Pływaniem zajmuje się od najmłodszych lat , od 19 lat jest czynnym zawodnikiem , odnosił wielokrotne sukcesy na szczeblu wojewódzkim jak i Polskim , w wieku 15 lat Mistrz Polski w pływaniu szybkim w płetwach na dystansie 100 i 50 m bi-finis , medalista Akademickich Mistrzostw Polski , instruktor narciarstwa , wychowawca kolonijny Wciąż nabywa nowe doświadczenia które pozwala mu stawać się coraz lepszym w tym co robi.

MACIEJ TERCJAK : TRENER

Student Wychowania Fizycznego pochodzący i mieszkający w Łomży. Od 17 lat związany ze sztukami walki, czarny pas (1dan) karate kyokushin, w tej dyscyplinie zdobył m.in. Wicemistrzostwo Polski Juniorów, wicemistrzostwo i mistrzostwo Polski U21, brązowy medal Pucharu Polski seniorów, 3x Wicemistrzostwo Europy. Od kilku lat instruktor karate dla dzieci, Założyciel niezrzeszonej sekcji kickboxingu/K1/Muay Thai - HUNTER w Łomży. Sport to nie tylko jego pasja ale również sposób na życie, kilkukrotny stypendysta prezydenta Miasta Łomża za najwybitniejsze osiągnięcia sportowe.

CEZARY WÓJCIK : TRENER

Trener i Instruktor Sportów Walki takich jak: muay thai, samoobrona, kick-boxing i street-boxing.
Doświadczony trener personalny i animator czasu wolnego.
Instruktor: fitness, nowoczesnych form gimnastyki.
Założyciel Defensive Street-Boxing Lublin. Pracował z dziećmi jako instruktor karate i gimnastyki. Człowiek zarażający pasją do sportu i zdrowego stylu życia. Specjalista od treningów funkcjonalnych i interwałowych. Swoją przygodę ze sportem zaczynał w Oyama Karate Lublin, teraz jego doświadczenie w sportach walki jest już ponad 20to letnie. Jest także kilkukrotnym mistrzem Polski w Armwrestlingu. Od kilku lat związany z fizykoterapią, kwalifikowany masażysta. Wykorzystujący swoje doświadczenie w pracy jako trener personalny i organizator szkoleń w Polsce i za granicą. Prowadzi co roku dwa szkolenia z zakresu Muay Thai na terenie Tajlandii razem z Rafałem Górką. Są to nasze obozoy turystyczno trenerskie MTC Thailand.

JAKUB WÓJTOWICZ : INSTRUKTOR

Od lat związany z tematyką sportów siłowych a obecnie także ze sportami walki. Wielokrotny uczestnik zawodów krajowych na najwyższym poziomie. Sportowiec specjalizujący się w Trójboju Siłowym a także w Podnoszeniu Ciężarów oraz treningu z wykorzystaniem Kettli. Mistrz Polski Juniorów oraz wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Seniorów W Trójboju Siłowym. Ponadto trener personalny oraz doradca ds. Treningu Siłowego przygotowawczego Sekcji Trójboju Siłowego KU AZS UMCS.

PIOST KAMIŃSKI: INSTRUKTOR

Doświadczony Instruktor Pływania z pasją do nauczania, instruktor narciarstwa zjazdowego, instruktor L.A, ratownik WOPR, CZYNNY NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO .
Właściciel szkółki pływackiej NEMO (od 2014 r.)
Prowadzę Obozy Letnie ( Sportów motorowodnych, pływackie, wędrówek górskich ) i zimowe (narciarstwo).

MARCIN LEŚNIAK: INSTRUKTOR

Łodzianin z urodzenia i zamiłowania:) Instruktor największej i najstarszej federacji Krav Maga na Świecie (IKMF) z 11 letnim stażem, specjalista walki kubotanem, zwolennik metod nauczania opartych na zrozumieniu zagadnienia a nie odtworzeniu pokazanego ruchu, prowadzący i propagator warsztatów i seminariów z zakresu samoobrony i bezpieczeństwa osobistego dla kobiet.

PATRYK GRABSKI: INSTRUKTOR/TRENER

Certyfikowany Trener Personalny z dziewięcioletnim stażem oraz bagażem szkoleń uzupełniających w dziedzinie treningu siłowego i funkcjonalnego oraz dietetyki. Od najmłodszych lat związany ze sportem, gdzie zaczynał od pływania. Posiada Trenera klasy I i II w Pływaniu.

MARCIN TYLKOWSKI: INSTRUKTOR/TRENER

Pasjonat choreografii, Instruktor i Trener Akrobatyki, finalista Mam Talent, prowadzi zajęcia z akrobatyki w różnych grupach wiekowych.