O nas

O NAS

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

PARiS

Polska Akademia Rozwoju i Sportu

Polska Akademia Rozwoju i Sportu jest instytucją kształcącą profesjonalne kadry kultury fizycznej instruktorów, trenerów oraz menadżerów sportu i rekreacji ruchowej. Została stworzona przez pasjonatów sportu oraz zdrowego stylu życia, posiadających doświadczenie w organizacji kursów, przekazywaniu wiedzy oraz wykształcenie kierunkowe. Wyznacznikiem jakości naszego kształcenia jest starannie dobrany i modyfikowany według indywidualnych potrzeb program zajęć oraz profesjonalna kadra dydaktyczna.

Naszym celem jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz nabywanie międzynarodowych uprawnień przez osoby dorosłe, promowanie i upowszechnianie kultury fizycznej, sportu i rekreacji ruchowej, umożliwienie rozwoju osobowości oraz kształtowanie wiedzy i rozwój uzdolnień ze szczególnym uwzględnieniem aktualnych potrzeb i wymogów rynku pracy.

Nadawane uprawnienia zawodowe są zgodne z rozporządzeniem ministra oraz dają możliwość podjęcia legalnej pracy na terytorium całej Unii Europejskiej. Zdobyte kwalifikacje pozwalają na podjęcie ciekawej pracy instruktora, trenera czy menadżera w klubach sportowych oraz ośrodkach sportu, jak również założenie własnej działalności gospodarczej w zakresie prowadzenia komercyjnych zajęć z osobami w każdej grupie wiekowej.

Każdy z organizowanych przez nas kursów składa się z części teoretycznej, obejmującej wykłady oraz dyskusję, zajęć praktycznych oraz egzaminu końcowego sprawdzającego posiadaną wiedzę i umiejętności. Materiały dydaktyczne udostępniane kursantom pozwalają na samodzielne przyswajanie dodatkowej wiedzy teoretycznej oraz jej utrwalanie w dowolnym czasie. Zajęcia praktyczne odbywają się w komfortowych obiektach sportowych oraz na świeżym powietrzu, pod okiem doświadczonej kadry pasjonatów danych dyscyplin. Osoby będące absolwentami Akademii Wychowania Fizycznego lub posiadające tytuł instruktora innej dziedziny są zwolnione z egzaminu obejmującego część ogólną.

Przedstawione przez nas, atrakcyjne ceny kursów są ostateczne. Gwarantujemy, że nie poniesiesz dodatkowych nieprzewidzianych kosztów związanych z uczestnictwem na kursie, ponadto dla osób przyjezdnych oferujemy bezpłatny nocleg na czas szkolenia w komfortowym pensjonacie. Uiszczona opłata obejmuje wszelkie kwestie wchodzące w zakres kursu jak:

Wydanie dokumentacji w postaci eleganckiej legitymacji oraz zaświadczenia o ukończeniu kursu

Materiały szkoleniowe

Egzaminy oraz ewentualne poprawki

Ubezpieczenie NNW

Istnieje możliwość sfinansowania szkolenia przez lokalny Urząd Pracy lub Zakład Pracy kursanta. Polska Akademia Rozwoju i Sportu jest zarejestrowana w rejestrze instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy pod nr RIS:2.06/00033/2016 oraz RIS:2.06/00137/2018 co pozwala na to aby każda zarejestrowana osoba bezrobotna brała bezpłatny udział w naszych kursach i szkoleniach na terenie całego kraju. Szczegółowe informacje na temat refundacji można uzyskać w działach szkoleń lokalnych urzędów pracy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie dodatkowych pytań organizacyjno-prawnych jak również propozycji współpracy prosimy o kontakt drogą elektroniczną pod adresem: info@sport-kursy.pl lub fb – @PolskaAkademiaRozwojuiSportu telefonicznie pod nr: +48 575 878 141   odpowiadamy na każde zapytanie. Naszą działalność cechuje indywidualne podejście do kursantów, jeśli więc mają Państwo sugestie lub propozycje postaramy się je zrealizować.

Partnerzy

1
2
3
4
5
Logo
7
8
9
10
11
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Pytania?

NAPISZ ŚMIAŁO!

AdresPolska Akademia Rozwoju i Sportu
ul. Wyzwolenia 131B
20-368 Lublin
Godziny otwarciaPON. - NIE.
8:30 - 19:00
Dane kontaktowe+48 575 878 141
info@sport-kursy.pl