DWUDNIOWE SEMINARIUM Z RAFAŁEM GÓRKĄ

DWUDNIOWE SEMINARIUM – Rafałem Górką

 

Będziemy z Wami przez dwa dni w listopadzie. Damy Wam mocny zastrzyk wiedzy i motywacji dla Trenerów i osób trenujących dla siebie. Chcesz dowiedzieć się jak trenować żeby poprawić swoje wyniki? Potrzebujesz innej metody treningowej? Znudziły Ci się ciężary? A może masz chęć na zmiany? To seminarium jest dla podniesienia Twoich kwalifikacji i doświadczenia treningowego. Po seminarium otrzymasz zaświadczenie o ukończeniu seminarium, na którym będzie wszyszczególnione czego się z nami nauczyłeś.

ZAPISZ SIĘ

Dzień pierwszy.
10.00 do 12.00

Trening Funkcjonalny w sportach walki i nie tylko.

Trening ten to odzwieciedlanie naturalnych codziennych ruchów z większą intensywnością i ilością powtórzeń. Podczas takiego wysiłku poszczególne grupy mięśniowe pracują równocześnie i współpracują ze sobą. Zwiększamy wtedy elastyczność mięśni i naszą koordynację. Więcej Wam nie zdradzimy, dowiecie się wszystkiego podczas seminarium.

12.00 do 12.30
Przerwa

12.30 do 14.30
Trening stójki na zasadach K1 prowadzony przez Rafała.

Zasady K1 czyli czysta stójka o której się troche dowiecie.
Dlaczego Rafał? Walczył na zasadach Muay Thai i K1. Pierwsze 5 walk zawodowych odniosł bez porażki, zdobyl pas Zawodowego Mistrza Europy w formule K1 oraz pas Mistrza Anglii Południowej federacji ISKA. Walczył dla największych organizacji kickboxingowych na świecie: K-1 World GP, Enfusion i Superfight Series.

14.30 do 15.00
Przerwa

15.00 do 17.00
Mobilizacja pod sporty walki i nie tylko.

Najważniejszy cel mobilizowania się to minimalizowanie prawdopodobieństwa kontuzji podczas treningu. Pokażemy Wam jak się mobilizować i poprawiać swoje zakresy ruchów, co zaowocuje lepszą płynnością ruchu podczas ćwiczeń.

Dzień drugi

10.00 do 12.00
Trening z ciężarem własnego ciała plus animal movements

Z własnym ciężarem, czyli bez sprzętu. Wystarczy kawałek miejsca dla siebie. Zrobisz go w podróży, na wakacjach, gdy sprzęt jest zajęty a Ty masz ochotę poćwiczyć.
Animal movements, czyli fantastycza rozgrzewka pod każdy rodzaj sportów. Odzwierciedlamy zwierzęce ruchy, te ćwiczenia są fajnym dodatkiem do treningu, ale też mogą zastąpić trening właściwy.
Pojęcie ruchu, które fajnie pokazuje, że warto tak trenować:
Ruch jest jedną z głównych cech charakteryzujących organizmy zwierzęce : jeśli zwierzę się rusza to znaczy, że żyje. Ruch niektórych zwierząt ogranicza się do wykonywania minimalnych skurczów, inne zaś wykształciły mechanizmy ruchu, dzięki którym mogą przemieszczać się niezwykle szybko i wytrwale bez kontuzji.

12.00 do 12.30
Przerwa

12.30 do 14.30
Trening Muay Thai prowadzony przez Rafała

Boks Tajski z Rafałem, to czysta maestria treningu.
Rafał ma za sobą walki w Tajlandii ale najważniejsza z nich to zwycięska walka na legendarnym Stadionie Lumpinee w Bangkoku. Dlatego warto potrenować i zobaczyć jak wygląda trening z takim zawodnikiem, który po swoje doświadczenie sięgał do kolebki tego sportu. Cały czas się doskonaląc i często odwiedzając Tajlandie, chociażby organizując z nami campy szkoleniowe w Tajladii. Tu macie coś o campie

14.30 do 15.00
Przerwa

15.00 do 17.00
Masaż, co daje sportowcom i czy warto?

Podczas tego modułu dowiecie się czy warto chodzić na masaże będąc sportowcem, zobaczycie jak masować i jakich błędów nie popełniać.
Ponad to postaramy się nauczyć Was automasażu.

Wpłaty dokonujemy:
Nr.Konta: 17 1140 2004 0000 3102 7800 6179 – Polska Akademia Rozwoju i Sportu

DOSKONAŁA
61 opinii na
Wiktor Ćwiek
Wiktor Ćwiek
2023-05-01
Niezmiernie polecam kursy instruktorskie w pływaniu. Kurs odbyłem pod nadzorem wybitnego trenera Patryka Grabskiego. Dzięki niemu kurs gwarantował unikalne i bardzo nowoczesne podejście do kursanta. Wiedza, która jest potrzebna do zdobycia zawodu instruktor pływania została na tym kursie bardzo dobrze omówiona w wyniku czego czuje się gotowy na pracę w tym obszarze sportu. Również chciałbym podkreślić, że kompetencja Trenera Patryka pozwalają na podszkolenie się w pływaniu w trakcie kursu oraz na miłe zaskoczenie odnośnie swoich umiejętności w tej dyscyplinie sportu. Co więcej kurs jest na tyle dobry, że nie chce się go kończyć. Więc jeśli ktoś szuka odpowiedniego kursu pływania to gwarantuje, że fundacja PARiS sprosta wymaganiom kursanta.
creator
creator
2023-04-30
Trener Patryk, to niewątpliwie największy profesjonalista w swojej dziedzinie z jakim się spotkałem, a wierzcie mi, z niejednego pieca chleb jadłem. Potężna wiedza na temat pływania, przekazana w bardzo przystępny sposób, podejście do kursanta o którym w większości Akademii można tylko pomarzyć. Cierpliwość, pasja, której efektem jest zaangażowanie na najwyższym poziomie. Dziękuję trenerowi za stanięcie na wysokości zadania i całej ekipie z którą miałem przyjemność zdawać kurs.
Karolina Nowak
Karolina Nowak
2023-02-15
Jestem bardzo zadowolona z kursu na Menagera ośrodków Jeździeckich. W bardzo przystępny i łatwy do przyswojenia sposób przedstawiono całą wiedzę dotyczącą tego zagadnienia.
Basia Frankus
Basia Frankus
2023-02-15
Szczerze POLECAM! Świetne kursy na instruktorów sportu. Skorzystałam z kursów fitness oraz z kursu na instruktora samoobrony, dzięki czemu podniosłam znacznie własne kwalifikacje.
Iza Izunia
Iza Izunia
2023-02-14
Wszystko ok, polecam!
Patrycja Mielczarek
Patrycja Mielczarek
2023-02-13
Cieszę się, że zdecydowałam się na szkolenie z dogoterapii właśnie tutaj. Jestem wolontariuszką osób starszych i wiedza przyswojona z tego kursu bardzo się przekłada na rzeczywistość osób starszych.
Emilia Łopacińska
Emilia Łopacińska
2023-02-03
Brałam udział na instruktora personalnego, wyniosłam z niego bardzo dużo wiedzy oraz cennych wskazówek. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. Na pewno Was polecę!
Ola Ziolkowska
Ola Ziolkowska
2023-01-24
5 na 5! Szkoła godna polecenia!
Agnieeeszka Willcox
Agnieeeszka Willcox
2023-01-16
Profesjonalne podejście, miła atmosfera i dobre ceny :) :)
Sara Bolek
Sara Bolek
2022-12-28
Kursy bardzo rozwijają, wiedza jest przeogromna i potwierdzona latami doświadczeń. Jeśli kursy sportowe, to tylko tutaj!