DWUDNIOWE SEMINARIUM Z RAFAŁEM GÓRKĄ

DWUDNIOWE SEMINARIUM – Rafałem Górką

Będziemy z Wami przez dwa dni w listopadzie. Damy Wam mocny zastrzyk wiedzy i motywacji dla Trenerów i osób trenujących dla siebie. Chcesz dowiedzieć się jak trenować żeby poprawić swoje wyniki? Potrzebujesz innej metody treningowej? Znudziły Ci się ciężary? A może masz chęć na zmiany? To seminarium jest dla podniesienia Twoich kwalifikacji i doświadczenia treningowego. Po seminarium otrzymasz zaświadczenie o ukończeniu seminarium, na którym będzie wszyszczególnione czego się z nami nauczyłeś.

ZAPISZ SIĘ

Dzień pierwszy.
10.00 do 12.00

Trening Funkcjonalny w sportach walki i nie tylko.

Trening ten to odzwieciedlanie naturalnych codziennych ruchów z większą intensywnością i ilością powtórzeń. Podczas takiego wysiłku poszczególne grupy mięśniowe pracują równocześnie i współpracują ze sobą. Zwiększamy wtedy elastyczność mięśni i naszą koordynację. Więcej Wam nie zdradzimy, dowiecie się wszystkiego podczas seminarium.

12.00 do 12.30
Przerwa

12.30 do 14.30
Trening stójki na zasadach K1 prowadzony przez Rafała.

Zasady K1 czyli czysta stójka o której się troche dowiecie.
Dlaczego Rafał? Walczył na zasadach Muay Thai i K1. Pierwsze 5 walk zawodowych odniosł bez porażki, zdobyl pas Zawodowego Mistrza Europy w formule K1 oraz pas Mistrza Anglii Południowej federacji ISKA. Walczył dla największych organizacji kickboxingowych na świecie: K-1 World GP, Enfusion i Superfight Series.

14.30 do 15.00
Przerwa

15.00 do 17.00
Mobilizacja pod sporty walki i nie tylko.

Najważniejszy cel mobilizowania się to minimalizowanie prawdopodobieństwa kontuzji podczas treningu. Pokażemy Wam jak się mobilizować i poprawiać swoje zakresy ruchów, co zaowocuje lepszą płynnością ruchu podczas ćwiczeń.

Dzień drugi

10.00 do 12.00
Trening z ciężarem własnego ciała plus animal movements

Z własnym ciężarem, czyli bez sprzętu. Wystarczy kawałek miejsca dla siebie. Zrobisz go w podróży, na wakacjach, gdy sprzęt jest zajęty a Ty masz ochotę poćwiczyć.
Animal movements, czyli fantastycza rozgrzewka pod każdy rodzaj sportów. Odzwierciedlamy zwierzęce ruchy, te ćwiczenia są fajnym dodatkiem do treningu, ale też mogą zastąpić trening właściwy.
Pojęcie ruchu, które fajnie pokazuje, że warto tak trenować:
Ruch jest jedną z głównych cech charakteryzujących organizmy zwierzęce : jeśli zwierzę się rusza to znaczy, że żyje. Ruch niektórych zwierząt ogranicza się do wykonywania minimalnych skurczów, inne zaś wykształciły mechanizmy ruchu, dzięki którym mogą przemieszczać się niezwykle szybko i wytrwale bez kontuzji.

12.00 do 12.30
Przerwa

12.30 do 14.30
Trening Muay Thai prowadzony przez Rafała

Boks Tajski z Rafałem, to czysta maestria treningu.
Rafał ma za sobą walki w Tajlandii ale najważniejsza z nich to zwycięska walka na legendarnym Stadionie Lumpinee w Bangkoku. Dlatego warto potrenować i zobaczyć jak wygląda trening z takim zawodnikiem, który po swoje doświadczenie sięgał do kolebki tego sportu. Cały czas się doskonaląc i często odwiedzając Tajlandie, chociażby organizując z nami campy szkoleniowe w Tajladii. Tu macie coś o campie

14.30 do 15.00
Przerwa

15.00 do 17.00
Masaż, co daje sportowcom i czy warto?

Podczas tego modułu dowiecie się czy warto chodzić na masaże będąc sportowcem, zobaczycie jak masować i jakich błędów nie popełniać.
Ponad to postaramy się nauczyć Was automasażu.

Wpłaty dokonujemy:
Nr.Konta: 17 1140 2004 0000 3102 7800 6179 – Polska Akademia Rozwoju i Sportu